Site Loader

Potentat wśród producentów odzieży sportowej Adidas znów zaskakuje świat sportu. Tym razem na rynku udostępnił buty piłkarskie Adidas X 19.3, które wyróżnia brak sznurowadeł. Jednak to tylko dodatkowy wyróżnik, który okazuje się tłem dla innych innowacji. Zdaniem producenta, ten model daje niesamowite przyspieszenie na boisku, a niezwykle cienka i półprzezroczysta cholewka praktycznie nie jest wyczuwalna na stopie.

Najistotniejsze cechy Adidas X 19.3

To co wyróżnia te buty piłkarskie Adidas od innych, to także zastosowanie lekkiej podeszwy zewnętrznej z TPU. Na uwagę zasługuje także formowana, wypukła pięta. Z kolei konstrukcja bez sznurowania pozwala na szybkie założenie obuwia. Bez obaw, X 19.3 idealnie leżą na stopie, która odpowiednio dopasowana praktycznie pozostaje w bezruchu. Innowacyjna jest także cholewka z bardzo lekkiego materiału X-layskin z niskim Clawcollar. Zapewnia ona wystarczające odprowadzanie potu ze stóp.

Do kogo skierowana jest seria X?

Buty piłkarskie Adidas X 19.3 dostępne są zarówno w wersji dziecięcej, jak i dla dorosłych piłkarzy obu płci. Dostępne są w szerokie gamie kolorystycznej, dzięki czemu istnieje duże prawdopodobieństwo, że przypadną do gustu szerokiej rzeszy użytkowników. Występują także w wersji lifestyle, do poruszania się po wielkomiejskiej dżungli. Model X 19.3 to gwarancja stabilizacji przy każdym nagłym zrywie do piłki. Przyspieszenie w tym obuwiu może zaimponować przeciwnikom.