nie tylko piłka

portal sportowy: trening, sprzęt, odzież, ciekawostki, porady

Czy dobrej jakości buty piłkarskie pozwalają na zyskanie pewności siebie na boisku?

Czy dobrej jakości buty piłkarskie pozwalają na zyskanie pewności siebie na boisku?

O zwycięstwie decydują detale

Każdy kto próbował swoich sił na murawie doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że o końcowym sukcesie mogą decydować detale. Każda słabość, potknięcie może przeważyć o przegranej i zwycięstwie. Oprócz umiejętności poszczególnych piłkarzy, ich doświadczenia oraz zgrania całego zespołu istotne jest wyposażenie. Końcowy rezultat może być uzależniony także od butów, w jakich rywalizację toczą zawodnicy. 

Nike Phantom Venom – buty do zadań specjalnych

Obuwie piłkarskie może spowalniać, powodować niekontrolowane poślizgi lub stopa w nich będzie podatna na wszelkiego rodzaju otarciaczy też przesunięcia. Te wszystkie sytuacje często nie pozwalają na pokazanie pełnego potencjału danym piłkarzom. W tym celu warto zainwestować w wysokiej klasy buty piłkarskie. Nike Phantom Venom spełniają wszelkie wymogi, które doprowadzą do tego, że każda akcja ofensywna może zakończyć się powodzeniem.

To gdzie grasz, nie ma znaczenia – Nike Phantom Venom dostosują się do panujących warunków

Buty piłkarskie są w stanie współpracować ze stopami zawodnika w każdych warunkach atmosferycznych. Ważne, aby odpowiednio dostosować rodzaj Nike Phantom Venom do danej nawierzchni. Do grząskiej murawy dostosowane są wkręty, jeśli chodzi o naturalną trawiastą murawę, to najlepszym wyborem będą lanki. Z kolei turfyNike Phantom Venom, czyli z podeszwą z niewielkimi korkami ułożonymi blisko siebie spiszą się na zmrożonym i zaśnieżonym podłożu.