nie tylko piłka

portal sportowy: trening, sprzęt, odzież, ciekawostki, porady

Czy korki Adidas Predator są dla dzieci?

Czy korki Adidas Predator są dla dzieci?

Model dla każdego
Jeśli twoje dziecko coraz częściej wychodzi z kolegami pokopać na boisku osiedlowym, to warto zastanowić się nad zapisem do szkółki piłkarskiej i zakupem odpowiedniego obuwia. Jakie korki należałoby wybrać? Z wielu dostępnych serii na rynku można zwrócić uwagę na Adidas Predator. To dzięki nim jest możliwość rozwijania ekstremalnych prędkości oraz superczuły dotyk piłki. Niemiecki koncern produkujący odzież sportową postawił na intensyfikację gamy kolorystycznej, dzięki czemu linia Predator najczęściej bywa żółta.

Dopracowane w najmniejszym detalu
Na co dzień możemy obserwować wielu profesjonalnych graczy, którzy biegają po murawie w butach z serii Adidas Predator. Luis Suarez, Roberto Firmino oraz Lionel Messi korzystają z możliwości tej marki. Jako każdy rodzic będzie musiał prędzej czy później walczyć z namowami dziecka, które chcę otrzymać najbardziej zaawansowane, profesjonalne buty do gry w piłkę nożną. Na szczęście wystarczy 200 złotych, aby wybrać dobre buty Adidas Predator. To znakomity wybór dla najmłodszych zawodników.

Komfort i frajda z rozgrywki
Nawet najdroższe buty i użyte z najwyższej jakości materiałów nie są w stanie skłonić dziecko do wyjścia na świeże powietrze. Decydujący w tym przypadku może być tylko i wyłącznie talent. Jeśli rodzic wspiera swoje dziecko i skłania je do coraz częstszych treningów i dłuższych, to warto zastanowić się, czy aby na pewno taką ścieżkę chce obrać w niedalekiej przyszłości?