nie tylko piłka

portal sportowy: trening, sprzęt, odzież, ciekawostki, porady

Dominacja i kontrolowanie podczas gry dwa atuty – Adidas Predator 18.3

Dominacja i kontrolowanie podczas gry dwa atuty – Adidas Predator 18.3

Korki ze skarpetą
Należy przyznać, że seria Adidas Predator to udany produkt niemieckiego producenta odzieży i obuwia sportowego. Przeznaczyć wystarczy około 200 złotych i stać się posiadaczem cholewki z prawdziwej skóry. Adidas Predator potrafią pozbawić złudzeń przeciwnika stającego naprzeciwko. Stopa poruszająca się razem z piłką sprawi, że każdy zwód i zagranie będzie należało do udanych.

Podczas gry w Adidas Predator nic nie przeszkadza
Właściwości, które sprawiają, że Adidas Predator pozwala swoim właścicielom na grę na najwyższym poziomie, to z pewnością naturalna skóra. Poza tym, ze skarpetą model ten nie miażdży w zgięciu palców. Ponadto niejednolita struktura powierzchni cholewki oraz mikrowyżłobienia w przedniej części buta sprawiają, że możliwa jest lepsza kontrola piłki oraz znacznie lepsza przewidywalność jej skierowania za sprawą dokładnego podania. Z kolei podeszwa została stworzona z wtryskiwanej warstwy TPU, co pozwoli na wydłużenie żywotności obuwia.

Uniwersalność wyznacznikiem Adidas Predator
Fason tego obuwia jest uniwersalny w użyciu, zarówno sprawdzi się przy wąskiej, jak i szerszej stopie. Można odnieść wrażenie, buty Adidas Predator jest rozwiązaniem dla zawodników szybkich, grających na skrzydłach lub wysuniętych napastników. Odpowiednie właściwości amortyzacyjne sprawiają, że bardzo trudno wytrącić z równowagi zawodników, którzy mają na swoich stopach produkty wykonane przez producenta Adidas.