nie tylko piłka

portal sportowy: trening, sprzęt, odzież, ciekawostki, porady

Lanki Phantom –amatorskie buty do gry na naturalnej nawierzchni

Lanki Phantom –amatorskie buty do gry na naturalnej nawierzchni

Buty dla ofensywnych zawodników

Nike postanowiło przedstawić lanki Phantom, buty które są dostosowane do gry na naturalnej murawie. Przeznaczone są w szczególności dla ofensywnych graczy, którzy w każdym meczu oddają dużą ilość strzałów na bramkę przeciwników. Łączą w sobie nie tylko precyzję, ale komfort użytkowania, dzięki czemu lanki Phantom mogą pozwolić na osiągnięcie jak najlepszych rezultatów. Walory techniczne tego obuwia są bardzo liczne. 

Przemyślana konstrukcja

To najlepszy moment zdaniem amerykańskiego producenta sprzętu sportowego na zmianę obuwia. Lanki Phantom dostosowane są do gry na naturalnej nawierzchni, a ich dopasowanie odczuwalne jest już przy pierwszym użyciu. Kontrola nad piłką zagwarantowana jest poprzez cholewkę wykonaną z materiałów syntetycznych. But dostosowuje się do kształtu stopy, a dodatkowo pozwala na utrzymanie świetnej przyczepności podczas nagłych zwrotów na boisku. Nie można zapomnieć o podeszwie, która posiada rozmieszczone korki, tak aby sprostać każdym warunkom na naturalnej trawie.

Dla zawodowców i amatorów

Lanki Phantom są obuwiem dla każdego. Z pewnością poradzą sobie w nich amatorzy, jak i profesjonaliści. W użytkowaniu są bezpieczne dla zdrowia, są w stanie zapobiec niejednemu urazowi lub kontuzji. Można mieć wrażenie, że użytkując lanki Phantom wspina się na najwyższy poziom swoich umiejętności. Nie ma co się dziwić, to uczucie potwierdziło wielu zawodników, którzy zaufali tej serii obuwia piłkarskiego.