Site Loader

Wydawałoby się, że pomysły inżynierów z firmy Adidas wyczerpały się i nie będą w stanie w kolejnych latach zaskoczyć miłośników sportu. Nic bardziej mylnego, na rynku pojawiły się buty piłkarskie Adidas Nemeziz 19+, które prezentują bardzo ciekawy look, wzbogacony o wiele innowacyjnych technologii. Inspirowane są taśmą, design typu Tension Tape umożliwia idealne dopasowanie do stopy. Oprócz tego zmniejszony jest nacisk na podbicie.

Dynamizm podczas każdego ruchu

Zdaniem konstruktorów z firmy Adidas, Nemeziz 19+ mają dostarczać wyłącznie dynamiczne ruchy. Głównie za sprawą dzielonej podeszwy zewnętrznej i specjalnej wkładki Torsion System. Piłkarz otrzymuje giętkość, dzięki której przy każdym skręcie i zwrocie gwarantowana jest odpowiednia stabilizacja. Nad każdą zmianą kierunków, przyspieszeniem zawodnik ma pełną kontrolę. Buty piłkarskie Adidas Nemeziz 19+ stworzone zostały z myślą o zwinności.

Doskonały kontakt z piłką w każdych warunkach

Bez znaczenia, czy murawa jest grząska lub czy toczące się zmagania mają miejsce na sztucznej murawie. Buty piłkarskie Adidas Nemeziz 19+ zostały wykonane ze specjalnych taśm o różnorodnej szerokości i stopniu naprężenia. To ta właściwość sprawia, że idealnie przylegają do stopy. Ponadto dzielona podeszwa wygina się podczas wykonywania każdego manewru na murawie. Na co dzień korzystają z tego modelu piłkarskie gwiazdy światowego formatu, które wypowiadają się na ich temat bardzo pozytywnie.